saeed.nasri8 [at] gmail.com 09113458638

با سلام..جهت افزایش بازدید از آگهی ستاره دار استفاده بفرمائین..

پله ها

بازارآنلاین املاک ، کالا و خدمات

فروش خط تولید بازیافت لاستیک به گازوئیل09121001056

فروش خط تولید بازیافت لاستیک به گازوئیل09121001056

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل موارد دیگر
  • 285 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

شرکت آروین آدلی فرصتهای سرمایه گذاری در زمینه بازیافت معمولا فرصتهای جذاب وسود آوری هستند. مواد اولیه در این کسب وکارها ارزان است و معمولا تولید محصولات جدید از ارزش افزوده بالایی برخوردار می باشد. فرصت سرمایه گذاری این نوبت نیز به بازیافت لاستیک اختصاص دارد.

 درصد وزنی تایر ها روغن هیدرو کربن بدست آورد واین روغنی خواهد بود که خواص بسیار مشابهی با سوخت سبک موجود در بازار وسوخت دیزل دارد. یکی دیگر از مزایای روش پیرولیزآن است که سوختی تولید میکند که ارزش حرارتی نسبتا خوبی دارد. (22 مگا ژول /کیلوگرم) میزان گوگرد آن بسته به شرایط فرایندی 0تا 0.5 درصد وزنی است. به علاوه روغن حاصل از این روش را نیز میتوان به طور مستقیم برای سوخت مصزف کرد یا به سوخت های مشتق شده از نفت خام افزود. طبق تحقیقات به عمل آمده با روش پیرولیز می­توان یک پنجم پول تایرها را بازیابی کرد. امروزه با افزایش قیمت سوخت بسیاری از کشورها به دنبال افزایش سهم بازیافت انرژی از تایرهای فرسوده هستندچون غیر از مسائل فوق دانسته اند  که ارزش حرارتی تایرها بیشتر از زغال سنگ است.به علاوه بازیافت آن باعث کاهش 90 درصد حجم ضایعات خواهد شد.

گازهای حاصل از این روش عمدتا شامل هیدروژن، متان ودیگرهیدروکربن ها است ومیزان حرارتی آن به حدی است که میتوان از قسمتی از آن برای تامین انرژی همین فرایند بهره جست. مراحل بازیافت لاستیک های فرسوده(روش پیرولیز) در کارخانه، تایر های ورودی وارد آسیابهای تیز وبرنده شده و سپس توسط تسمه نقاله به ورودی راکتور انتقال داده می شوند. درادامه از طریق یکسری شیر وارد قسمت فوقانی راکتور پیرولیز می شوند. در راکتور لاستیک خرد شده ومواد افزودنی در تماس با گازهای فاقد اکسیژن حاصل از پیرولیز،گرم می شوند. طراحی راکتور به گونه ای است که از ورود اکسیژن جلوگیری می کند.ازقسمت فوقانی راکتور،گاز وبخار آب ونیز بخارات نفتی جمع آوری میشوند تا سپس از یکدیگر جدا شوند. در ستون جداسازی نیز دوبرش نفتی جداگانه روغن پیرولیز وگاز متان حاصل میشود که قبل از ذخیره سازی خنک وخشک میشوند. زائدات جامد تولیدی کربن و قطعات فولادی نیز توسط یک مارپیچ مورب بزرگ از راکتور خارج شده واز مارپیچ های دیگری عبور داده می شوند تا کربن سرد شده واز شعله ور شده آن جلوگیری شود.

در ادامه این مواد وارد یک جدا کننده مغناطیسی شده تا مواد فولادی آن جدا شوند. کربن تولیدی پیش از ورود به انبار سرد می شود. روغن های تولیدی دارای کاربردهای صنعتی هستند.برش های سبک آنرا میتوان به عنوان خوراک کارخانه های شیمیایی تصفیه وتولید روغنهای صنعتی وحلالها مورد استفاده قرار داد. یا اینکه به عنوان سوخت برای صنایع مختلف اعم از نیروگاه های برق ، کارخانجات سیمان .صنایع ذوب فلزات، سوخت اتومبیل ها و... مورد استفاده قرارداد.

لازم بذکر است که فناوری این سیستم جزو تکنولوژی های روز دنیا بوده و فقط در اختیار چند شرکت آمریکایی واروپایی است. ازاینرو دستیابی به اطلاعات این تکنولوژی گامی کوچک در جهت خودکفائی کشور عزیزمان ایران محسوب می گردد. با توجه به اینکه هم اکنون سیاست گذاریهای کشور نیز در راستای تامین مواد اولیه مورد نیاز از طریق منابع داخلی وحمایت از تولیدات داخلی بنا شده است از این رو مسلم می گردد که بازیافت محصولاتی مانند تایر ولاستیک ضایعاتی که درحال حاضر درصدی از مواد اولیه آن از طرق واردات از کشورهای دیگر انجام میشود بتواند کمک شایانی به صنعت لاستیک کشور در جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز این محصول نمایید از آنجایکه در حال حاضر از لاستیک فرسوده استفاده های نابجا وغیره اصولی به عمل می آید لازم است تا مسئولین امر در این راستا چاره اندیشی مناسب بعمل آورند تا ضمن اینکه از استفاده ناصحیح آن جلوگیری می شود در مقابل روزنه ای جهت پیشرفت صنایع کشور ایجاد شود.